IDEA KIELCE: Hackathon Kielce

Mentorzy Hackathonu Idea Kielce 2019

Patrycja Szlempo

Specjalistka ds. sprzedaży w Spółce Smart Factor odpowiedzialna za rynek samorządowy i branżę automotive
Pracując przez kilka lat w samorządzie była odpowiedzialna za realizację projektów unijnych. Stale rozwija swoje kompetencje i zainteresowania w tematyce Smart City, marketingu miejsc i kreowania marek lokalnych równocześnie angażując się w prace społeczne oraz tworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej. Od blisko dwóch lat jako ekspert wspiera samorządy w inteligentnym zarządzaniu infrastrukturą drogową.
plik foto id: 1400855624

Szymon Ciupa

Smart City & GIS Expert
Ma ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu administracji samorządowej we wdrażaniu inteligentnych technologii. Specjalizuje się m. in. w tematyce cyfrowej gospodarki przestrzennej i zastosowaniu danych przestrzennych do oceny wydajności miasta. Realizował projekty smart city, GIS, e-administracji oraz analizy i wizualizacji danych. Wykładowca i autor bloga smartcity-expert.eu
plik foto id: 1400855626
plik foto id: 1400855597

Michał Kołodziejski

Software Architect / Tech Lead
Ekspert z ponad 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystaniu metodyk zwinnych, ciągłej optymalizacji i podnoszenia jakości wytwarzanego oprogramowania. Ewangelista zasad „czystego kodu”. Specjalizuje się w projektach z obszaru tzw. Big Data dla instytucji finansowych, ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych.
plik foto id: 1400855598

Rafał Marczuk

Specjalista ds. GIS / Analityk
Absolwent Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej, od 11 lat związany z Gospodarką Przestrzenną. Posiada doświadczenie w pracy z oprogramowaniem GIS, CAD jak i w projektowaniu urządzeń. Od 6 lat koordynuje projekty realizowane na potrzeby jednostek samorządowych. Obecnie, zajmuje się również innowacyjnymi na skalę Europy projektami wiążącymi ze sobą AI i optymalizację procesów: m.in. E-kontrole dla m. st. Warszawy.

Paweł Zdralewicz

Front-end Developer
Projektant ,którego pasją są systemy z obszaru Smart City, od kilku lat specjalizuje się w projektowaniu nieszablonowych i innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących miejskie “Big Data” w aplikacjach webowych oraz mobilnych.
plik foto id: 1400855599

Klaudia Jaroś

Specjalista ds. GIS
Absolwentka kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Warszawskiej. Od 4 lat współpracuje z Jednostkami Samorządu Terytorialnego w zakresie zarządzania drogami. Posiada doświadczenie w pracy z oprogramowaniem GIS, projektowym (CAD), a także narzędziami do przetwarzania chmur punktów.
plik foto id: 1400855600
plik foto id: 1400855601

Kyrylo Zharkovskyi

Absolwent Tawrijskiego Uniwersytetu Narodowego im. W.I. Wierdańskiego na Wydziale Geografii, 7 lat doświadczenia w polskich i zagranicznych projektach GIS; doświadczenie techniczne z narzędziami dla geodezji, kartografii i przetwarzania chmur punktów.
plik foto id: 1400855602

Krzysztof Zakrocki

Project Menager/Specjalista ds. GIS Absolwent Gospodarki Przestrzennej - specjalizacja zarządzanie przestrzenią - w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od 5 lat związany z firmami geoinformatycznymi oraz samorządem terytorialnym. Posiada doświadczenie w pracy z oprogramowaniem GIS oraz CAD. Od 3 lat kieruje projektami dostarczającymi rozwiązania z pogranicza drogownictwa, GIS, planowania przestrzennego oraz informatyki.Prywatnie pasjonat najnowszych technologii oraz jazdy na rowerze.

Karol Wątrobiński

Radca prawny. Wspólnik w kancelarii prawnej Wątrobiński Nartowski. Specjalizuje się w prawie autorskim, IT oraz ochronie danych osobowych. W swojej praktyce doradza firmom z sektora IT i nowych technologii, w tym software house’om i startupom. Uczestniczył w szeregu projektów dotyczących dostosowywania działalności przedsiębiorstw do wymogów RODO. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu i negocjowaniu umów wdrożeniowych oraz utrzymaniowych, a także umów licencyjnych oraz przenoszących prawa autorskie.
plik foto id: 1400855604

Sławomir Rystwej

Od ponad 20 lat zajmuje się budowaniem relacji handlowych, negocjacjami i sprzedażą. Jestem ściśle związany z branżami informatycznymi teleinformatycznymi oraz szeroko rozumianą elektroniką użytkową .
plik foto id: 1400855605
plik foto id: 1400855686

Katarzyna Sowińska

Członkini Międzywydziałowego Koła Naukowego Smart City PW Studentka Politechniki Warszawskiej, od 3 lat związana z Kołem Naukowym Smart City PW, w którym realizuje innowacyjne projekty we współpracy z samorządami i firmami. Z Kołem podróżowała między innymi do Izraela, gdzie brała udział w konferencji na temat cyber bezpieczeństwa. Ostatnie pół roku spędziła na uczelni KTH w Sztokholmie, które jest jednym z najbardziej inteligentnych miast na świecie.
plik foto id: 1400855685

Katarzyna Rybus

Operating Executivew DotConnect w firmie technologiczno-doradczej,zajmującej się procesem tworzenia zaawansowanych technologii na wczesnym etapie rozwoju, zajmuje się działalnością w zakresie business development, mentoringiem i wsparciem spółek technologicznych na wczesnej fazie rozwoju(startup), współpracą dużymi firmami i korporacjami w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań produktowych (kreowanie oraz rozwoju modeli biznesowych.Jak również dostarczania technologii informatycznych –model „Innovationas a Service”).

Leszek Najgeburski

Główny specjalista w Biurze ds. Inteligentnego Zarządzania Zrównoważonym Rozwojem UM Kielce. Uczestniczy w tworzeniu Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Kielcach od początku jego istnienia ( od 2006 roku); jest administratorem danych w tym systemie; zajmuje się m.in. integracją systemu przestrzennego z pozostałymi systemami miejskimi oraz mechanizmami raportowania.
plik foto id: 1400855741

Dariusz Uzar

Senior Java Software Developer w firmie Britenet. Od 30 lat pasjonuje się programowaniem i wspiera tutejszą branżę IT. Tak bogate doświadczenie zawodowe, stworzyło mu okazję do poznania w praktyce wielu języków, metodyk projektowania i wytwarzania oprogramowania oraz wzorców projektowych i architektonicznych. Posiada bogatą wiedzę domenową głównie z sektora płatniczego, bankowego oraz finansowego.
plik foto id: 1400855700
plik foto id: 1400855714

Cezary Miernik

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej z 4 letnim doświadczeniem zawodowym w wytwarzaniu oprogramowania w języku Java. Aktualnie współpracujący z firmą Britenet przy tworzeniu oprogramowania dla branży kart płatniczych, gdzie bardzo duży nacisk stawiany jest na bezpieczeństwo i jakość dostarczanego produktu. Pasjonat kuchni azjatyckiej, w szczególności sushi.
plik foto id: 1400855716

Liza Maiorova

Miłośniczka koncepcji SmartCity oraz Social Media. Studentka kierunku Gospodarki Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej oraz Absolwentka Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego na Wydziale Geografii. Od 3 lat związana międzynarodowymi inicjatywami edukacji historycznej oraz odpowiedzialności społecznej

Michał Pawłowski

Programista aplikacji mobilnych oraz webowych, przeznaczonych dla rozwiązań miasta „inteligentnego" z wykorzystaniem wzorców UX/UI. Realizowane projekty opiera na rozwiązaniach modelu przetwarzającym duże zbiory danych – Big Data.
plik foto id: 1400855728

Denis Isaiev

Java Developer Programista z międzynarodowym doświadczeniem, od kilku lat specjalizuje się w projektowaniu oryginalnych rozwiązań i tworzeniu oprogramowania oraz dokumentacji technicznej
plik foto id: 1400855729
plik foto id: 1400855776

Tomasz Turczynowicz

Założyciel i Prezes Zarządu Spółki Smart Factor. Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami i realizacją projektów teleinformatycznych. Od początku związany z wiodącymi polskimi integratorami, gdzie pełnił role zarządcze, odpowiadając za realizację projektów, efektywność i ciągłe doskonalenie podległych zespołów. Pasjonat rozwiązań wspierających rozwój miast i regionów w obszarach szeroko rozumianej mobilności oraz zarządzania z wykorzystaniem dużych zbiorów danych. Animator skutecznej współpracy pomiędzy światem technologii, administracją publiczną oraz jednostkami oświatowymi.
plik foto id: 1400855777

Marcin Kulik

Specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem w sprzedaży. Specjalizuje się w projektach wdrażania inteligentnego systemu do zarządzania infrastrukturą drogową. Pasjonat rozwiązań wspierających rozwój miast i regionów. Wspiera również innych w budowie i rozwoju sieci sprzedaży a także wejściu na rynek z nowymi pomysłami.

Joanna Rudawska

Kierownik działu projektów rozwojowych parku technologicznego. Ponad 12 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami innowacyjnymi, w tym konsorcjami międzynarodowymi, doradztwie i obsłudze firm. Moderator Design Thinking, Service Design. Adiunkt Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Autor i współautor publikacji z zakresu innowacji. Ekspert Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce.
plik foto id: 1400855789

Justyna Horbacz

Ubiera marki w słowa. Bazując na autentyczności znajduje wyróżniki, które każdemu pozwalają wybić się na tle konkurencji. Bacznie obserwuje wirtualną przestrzeń i śledzi najnowsze trendy zmierzając do śmiałego wyznaczania ich. Niezwykle zwyczajne zamienia w zwyczajnie niezwykłe nie bojąc się przy tym językowych eksperymentów. Mistrzowski elevator pitch, efektowna prezentacja, skuteczna sprzedaż... siebie. I kreatywność na zawołanie - słowem marketing XXI wieku w pełnej krasie!
plik foto id: 1400855791
plik foto id: 1400855822

Sergiusz Parszowski

Doradca i audytor w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego, zarządzania kryzysowego, ochrony osób i mienia, bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych. Jednym słowem „bezpiecznik”. Ze wszystkich znanych ludzkości kultur najbardziej interesuje go kultura bezpieczeństwa. A gdy pytają go o to jak zarządzać bezpieczeństwem, odpowiada, że wyłącznie w oparciu o dane i dowody naukowe.
plik foto id: 1400855836

Michał Michalski

Java Developer w firmie Britenet. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Od 4 lat zawodowo tworzy oprogramowanie w języku Java. Posiada doświadczenie w sektorze płatniczym i bankowym. Niepoprawny perfekcjonista. Uwielbia stosować dobre praktyki, clean code, wzorce projektowe i podążać za nowościami ze świata JVM. Fan szybkich motocykli i pizzy.

Katarzyna Janus-Cichacz

Od blisko 7 lat związana z branżą IT. W spółce informatycznej Altar zajmuje się komunikacją marketingową i PR. Za jedno z największych wyzwań w swojej pracy uważa tworzenie wartościowego content marketingu i mówienie o technologii w przyjazny sposób. Uczestniczy w projektach rozwoju i doskonalenia produktów Altar. Entuzjastka myślenia wizualnego. W ubiegłym roku była mentorem podczas I edycji Hackathon Idea Kielce.
plik foto id: 1400855848

Mateusz Pełka

Programista Java w spółce Altar, założyciel Koła Naukowego „XOR" na Politechnice Świętokrzyskiej. Uczestnik i finalista poprzedniej edycji kieleckiego hackathonu. W wolnych chwilach automatyzuje wszystko, co powtarzalne. Miłośnik IoT. Pasjonat gadżetów i technologii mobilnych. Członek kapituły Kielce Java User Group. Uwielbia dzielić się wiedzą.
plik foto id: 1400855849
plik foto id: 1400855861

Mateusz Zapart

Programista Java w firmie Altar. Fanatyk nowych technologii i gadżetów. W życiu codziennym minimalista z nutą przywiązania do detali. Uważa, że każdy szczegół ma znaczenie. W kodzie dąży do upraszczania wszystkiego. Nie widzi problemu w rozsądnym używaniu instrukcji switch. Zwolennik tabulatorów zamiast spacji.
plik foto id: 1400855862

Mateusz Karykowski

DevOps w spółce Altar, wciąż związany z macierzystą uczelnią – Politechniką Świętokrzyską jako administrator sieci akademickiej, współzałożyciel koła naukowego "XOR". Miłośnik systemów linuksowych i architektury rozproszonej. Dąży do tego, by robić szybciej i lepiej, dlatego na co dzień zajmuje się automatyzacją procesu wytwarzania oraz wdrożeń oprogramowania. Finalista zeszłorocznej edycji Hackathon Idea Kielce.

Krystian Strójwąs

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Nasz prelegent ma ponad 11 letnie doświadczenie programistyczne w różnych technologiach. Pracował nad projektowaniem rozwiązań IoT w oparciu o RFID. Tematyką IoT zajmuje się hobbistycznie. W wolnych chwilach oddaje się motoryzacji. Uwielbia tatuaże Obecnie skupia się na technologiach .NET i Blockchain w firmie Sourceful ICT.
plik foto id: 1400855923

Maciej Balasiński

od wielu lat mocno związany z branżą programistyczną oraz startupami. Na codzień Delivery & Design Manager w holenderskiej firmie programistycznej Sourceful ICT, która skupia się na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań Fintech, Blockchain, Open Banking, LegalTech i InsureTech. Na swoim koncie posiada ponad 150 komercyjnych projektów dla startupów jak i globalnych korporacji z całego świata. Zwycięzca Blockchain hackathonu w kategorii GovTech 2018 oraz zwycięzca drugiego miejsca w TrustHackathon 2018 w Amsterdamie. Prywatnie fetyszysta czarnych płyt vinylowych i fan angielskich elektronicznych gatunków muzycznych.
plik foto id: 1400855924
plik foto id: 1400855942

Marcin Goss

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w sektorze IT. Specjalista w zarządzaniu projektami, programami oraz portfelem projektów, pracujący zarówno po stronie dostawców rozwiązań informatycznych, jak i dla klientów. Z powodzeniem realizował projekty, gdzie odbiorcami były podmioty z rynku telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, energetycznego, a ostatnio również samorządowego.
plik foto id: 1400855945

Mariusz Olszowski

Pasjonat nowych technologii, które ułatwiają codzienne życie mieszkańcom miast. Z branżą ICT zawodowo związany od blisko 10 lat. Początkowo jako zapalony gracz, następnie jako eksplorator zagadnień UX/UI. Obecnie głównie skupia się na technologiach z obszaru AI/ML ale także rozwiązaniach typu IoT.

Bartłomiej Szolc

Zawodowo świeżo upieczony programista C#. Pasjonuje się indie game devem i proceduralnym generowaniem obiektów w przestrzeni trójwymiarowej (np. voxeli), oraz symplistyczną grafiką komputerową. Jego mocne strony to silnik Unity i aplikacje desktopowe.
plik foto id: 1400855935

Marcin Trojanowicz

Konsultant SAP, specjalista w obszarze RPA. Od ponad 6 lat ściśle związany z branżą IT. Jako specjalista ds. automatyzacji testów współpracował z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce. Pracując obecnie u jednego z nich, odpowiada za automatyzację procesów biznesowych w działach kontrolingu i księgowości, a także u partnerów biznesowych odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie sieci. Absolwent szkoły muzycznej, multiinstrumentalista, pasjonat technologii użytkowej.
plik foto id: 1400855944
plik foto id: 1400855938

Dariusz Dubielis

Prezes ITM CODE. Doświadczony projektant systemów informatycznych, manager i przedsiębiorca. Twórca i lider zespołów handlowych, analitycznych, projektowych, programistycznych i wdrożeniowych na potrzeby rynku ubezpieczeniowo/finansowego w Polsce i za granicą, a od kilku lat rynku produkcji przemysłowej i logistyki. Doświadczenie i odwaga w tworzeniu unikalnych rozwiązań stanowi podstawę jego sukcesów zawodowych. Twórca linii nowoczesnych narzędzi informatycznych wspierających biznes. Realizował projekty doradcze i wdrożeniowe dla spółek giełdowych, banków i towarzystw ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Współtwórca wielu spółek informatycznych. Założyciel ITMCODE Sp. z o.o.
plik foto id: 1400855951

Jacek Walas

Manager Projektów IT z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami IT. Posiada wykształcenie informatyczne oraz certyfikaty Prince2 Practitioner, ITIL Foundation, Agile PM Foundation. Z powodzeniem realizował projekty informatyczne dla administracji publicznej oraz biznesu. Jest certyfikowanym audytorem systemów zarządzania bezpieczeństwem zgodnych z normą ISO 27001. W obszarze tym prowadził liczne prelekcje i szkolenia. W wolnych chwilach wolontariusz Project Management Institute Poland Chapter Oddział Śląsk, zrzeszającym praktyków i pasjonatów zarządzania projektami.

Michalina Wojtkowska

Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej. Posiada doświadczenie w praktycznych realizacjach z zakresu computer vision, cyfrowego przetwarzania obrazów, naziemnego skaningu laserowego oraz fotogrametrii i teledetekcji. Autorka kilkunastu artykułów naukowych, wykonawca w projektach badawczych m.in. z zakresu ochrony środowiska. Od 10 lat prowadzi zajęcia dydaktyczne z wojskowymi i cywilnymi studentami WAT. Prywatnie entuzjastka tematyki Machine Learning.
plik foto id: 1400856041

Grzegorz Borek

Adwokat, działacz Stowarzyszenia Kieleckie Inwestycje (organizacja należąca do ruchów miejskich), w ramach którego zajmuje się m.in. zapewnianiem dostępu do informacji publicznej i strategiczną litygacją. Jako strona społeczna realizował z miastem Kielce projekt "NaprawmyTo" (wnioskowanie o interwencje przez serwis internetowy), współrealizuje projekt "Kielecki Rzecznik Osób Niezmotoryzowanych" i "Kielecką Masę Krytyczną". Używa Debiana od czasów Potato.
plik foto id: 1400856042
plik foto id: 1400856054

Wojciech Mandziak

Projektant i programista systemów klasy Business Intelligence w ITMCODE. Specjalista w zakresie analityki oraz modelowania procesów biznesowych. Równolegle, programista systemów detekcji wzorców na obrazach cyfrowych. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Informatyka Stosowana. W trakcie kariery zawodowej twórca wielu aplikacji, projektów oraz wizualizacji danych w ramach procesów ETL, dla sektorów produkcyjnych, logistycznych i bankowych.
plik foto id: 1400856055

Karol Kwiatkowski

Projektant i programista systemów klasy Business Intelligence w ITMCODE. Zawodowo zajmuje się analizą danych oraz tworzeniem aplikacji analitycznych dla rozwiązań biznesowych. W swoim dorobku zawodowym tworzył aplikacje z dziedzin: logistyki, HR, kontrolingu finansowego, produkcji, sprzedaży oraz zakupu towarów. Ukończył Politechnikę Świętokrzyską na kierunku Informatyka. Podczas studiów pełnił funkcję przewodniczącego koła naukowego Fupla. Razem z kołem naukowym uczestniczył w zawodach łazików marsjańskich ERC w 2016r.

Daniel Dymiński

Architekt oprogramowania biznesowego z kilkuletnim doświadczeniem. Jest odpowiedzialny za wybór technologii, projektowanie rozwiązań, czuwanie nad jakością kodu i całego projektu. Odpowiedzialny za dzielenie się wiedzą z programistami w ITMCODE. Absolwent matematyki i informatyki.
plik foto id: 1400856069

Michał Mazur

Projektant systemów wspomagających procesy produkcyjne oraz aplikacji internetowych w ITMCODE. Specjalizuje się między innymi w takich technologiach jak .Net czy Angular. W programowaniu ceni ludzi z którymi może pracować i wspólnie szukać prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów.
plik foto id: 1400856070
plik foto id: 1400856097

Marcin Cieloch

Koordynator testów Graphic designer z kilkuletnim doświadczeniem związanym z projektowaniem interfejsów oraz grafiką cyfrową. Laureat maratonu programistycznego Hackathon Idea Kielce 2018. Specjalizuje się w aplikacjach z rodziny Adobe, zarówno tych do grafiki cyfrowej jak i animowanej. W czasie wolnym zajmuje się szeroko pojętą fantastyką oraz projektowaniem gier planszowych. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Sztuki plastyczne.
plik foto id: 1400856098

Mateusz Posmyk

Projektant UX/UI, Analityk absolwent wydziału Wzornictwa UJK. Prowadzi i odpowiada za procesy projektowe w zespole ITMCODE. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu projektowania, przeprowadzania analiz biznesowych oraz rozwoju produktów firmy w zakresie UX/ UI, Designu. Laureat maratonu programistycznego Hackathon Idea Kielce 2018

Magdalena Mikiewicz

Projektant systemów informatycznych w ITMCODE. Zajmuje się analizą wymagań, projektowaniem rozwiązań oraz programowaniem. Brała udział w wielu projektach, między innymi w projekcie dla kilku tysięcy użytkowników pracujących równolegle. Jest absolwentką Politechniki Krakowskiej ze specjalizacją Informatyka Stosowana oraz Szkoły Muzycznej I stopnia.
plik foto id: 1400856112

Albert Bernat

Java Developer w Transition Technologies PSC. W kregu jego zainteresowań znajduje się nowoczesna Java oraz Git. Na codzień pracownik zajmujący się dostarczaniem rozwiązań IT dla branży medycznej. Przykłada ogromną uwagę do testów(zwłaszcza jednostkowych) oraz do jakości wytwarzanego oprogramowania.
plik foto id: 1400856113
plik foto id: 1400856126

Artur Węgrzyn

Jestem Java Developerem w Transition Technologies PSC, a po godzinach dziele się wiedzą z zakresu programowania w "Słowackim" - lokalnym liceum. Aktualnie w pracy biorę udział w rozwoju dużego systemu PLM. Zespoły z którymi współpracujemy, można znaleźć w każdej strefie czasowej. Chętnie pomogę w zarówno czysto technicznych jak i organizacyjnych zagadnieniach.
plik foto id: 1400856127

Damian Gawęda

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Uczestnik pierwszej edycji kieleckiego Hackathonu. Pracownik działu R&D Transition Technologies PSC. Specjalizuje się w rozwoju oprogramowania klasy Enterprise. W pracy ceni sobie sprytne, proste rozwiązania, dbałość o szczegóły oraz jakość wytwarzanego kodu. W wolnym czasie miłośnik dobrej muzyki i nowinek technologicznych.

Krzysztof Piech

eam Manager / Senior Java Developer Java Developer z 5 letnim stażem. Doświadczenie zdobywał realizując projekty w dziale Global Services, gdzie zajmuje się przygotowaniem oprogramowania Product Lifecycle Management. Pracował dla takich klientów jak Embraer, Scania, Richemont, Fresenius Medical Care. Na projektach odpowiada za dostarczanie oprogramowania i konfigurację produktu, jak również za komunikację między zespołami oraz podziałem zadań dla zespołów. Od niedawna Team Manager, który zarządza ponad 26 projektami na całym świecie. Kucharz amator.
plik foto id: 1400856139

Michał Rusinek

Student 5-go roku Informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej. Specjalista w dziale R&D. W wolnym czasie entuzjasta nowinek technologicznych.
plik foto id: 1400856140
plik foto id: 1400856153

Szymon Ciepluch

Absolwent Informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej. Od ponad dwóch lat związany z firmą Transition Technologies PSC, gdzie pełni rolę Specjalisty. Biorąc udział w zagranicznych projektach rozwija aplikacje wspomagające przemysł. Prywatnie fan piłki nożnej i kolarstwa.
plik foto id: 1400856154

Bartłomiej Sajkiewicz

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach na kierunku Geodezja i Kartografia. W 2017 ukończył z tytułem Master of Science (MSc) University of Nottingham na kierunku Surveying Engineering with Geographic Information System. Przez trzy kadencje v-ce prezes Studenckiego Koła Naukowego Geomatica. Autor pracy „Smart Campus: Location Services”, która dotyczyła pozycjonowania smartfonów na terenach z dużym zagęszczaniem użytkowników telefonów, takimi jak kampus uczelni. Współautor pracy badawczej „Re-energising Derby City Center”, która nawiązywała do analizy konsumpcyjnej grup społecznych z niskimi dochodami rocznymi oraz ich aktywności na terenie miasta Derby (Wielka Brytania). Od 2017 roku wykładowca Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Autor projektów geoinformacyjnych dla firmy Experian. Zaś od 2019 roku związany z Urzędem Miasta Kielce.

Damian Dzieduch

Full stack developer. Specjalizuje się w tworzeniu stron i aplikacji internetowych. Od 2010 roku współpracuje przede wszystkim z organizacjami pozarządowymi. Przez ten czas pomógł już wielu startupom i spółdzielniom z trzeciego sektora rozwinąć się w cyfrowym świecie. W Łodzi koordynuje inicjatywę Koduj dla Polski. Dobrych praktyk w zakresie OpenaData i GovTech szukał ostatnio aż w Australii, gdzie przez pół roku pracował dla administracji stanu Nowa Południowa Walia w Sydney jako stypendysta organizacji Code for Australia.
plik foto id: 1400856167

Kamil Piwowarski

Członek Stowarzyszenia Kieleckie Inwestycje w którym głównie zajmuje się tematem zrównoważonego transportu, urbanistyki oraz planowania przestrzennego. Od ponad 5 lat organizator comiesięcznej Kieleckiej Masy Krytycznej. W wolnym czasie uzupełnia mapy OpenStreetMap oraz rysuje w QGIS-ie. Zawodowo programista. Zwolennik open source, wspiera inicjatywę Public Money, Public Code. Doświadczony użytkownik GNU/Linux.
plik foto id: 1400856168
plik foto id: 1400856204

Maria Wierzchowska-Bańka

Absolwentka Architektury Krajobrazu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Specjalizuje się w zakresie analiz przyrodniczych i urbanistycznych sporządzanych na potrzeby planowania przestrzennego. W swojej pracy wykorzystuje oprogramowanie GIS oraz CAD. Pasjonatka systemów informacji geograficznej.
plik foto id: 1400856205

Sebastian Mazur

Nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach oraz administrator szkolnej sieci komputerowej. Zwolennik i promotor otwartego oprogramowania. Jego pasją jest pisanie aplikacji webowych głównie dla mikro i małych przedsiębiorstw. Pasjonat aplikacji SPA. Promotor zasad "czystego kodu" oraz metod zwinnego wytwarzania oprogramowania.

Wojciech Wąsik

Menedżer, lider, a przede wszystkim pasjonat zwinnych metodologii o silnym zapleczu technicznym. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania oraz rozwoju oprogramowania zdobyte w środowiskach MŚP oraz korporacyjnych, które skutecznie wykorzystuje w zarządzaniu transformacją cyfrową organizacji. Koncentruje się przede wszystkim na motywowaniu i budowaniu silnych oraz samodzielnych zespołów poprzez rozwój kultury otwartości, uczciwości i odważnego podejmowania decyzji.
plik foto id: 1400856245

Rafał Chaba

Prezes Zarządu Globtrak Polska Sp. z o.o.. Od 15 lat pracuje w Automotive automatyzując procesy zdalnego zarządzania flotami pojazdów, wykładowca na Politechnice Świętokrzyskiej. Manager branży telematyki.
plik foto id: 1400856246
plik foto id: 1400856258

Sławomir Prasek

V-ce Prezes Zarządu Globtrak Polska Sp. z o.o. Od 15 lat pracuje w Automotive automatyzując procesy zdalnego zarządzania flotami pojazdów. Twórca systemu monitorowania pojazdów dla branży telematyki. Wszechstronny programista i szef działu IT w Globtrak.